Piskama e dites

"DHIMBJA FORMËSON FEMRËN NË LUFTËTARE."


- R. H. Sin

Pop divat Jennifer Lopez, Adele dhe Rihanna morën vëmendjen me veshjet e tyre në paraqitjen e "Grammy Awards" të Dielen.

 

Zonjat u parqitën shumë ndryshe nga njëra-tjetra por sollën shkëlqim atë mbrëmje në Los Angeles, në natën më të madhe muzikore.

 

Lopez, 47 vjeçe, tregoi këmbën nga një fustan që i shkonte deri në fyt, derisa Adele dukej shumë pozitive me një të gjelbër ulliri.

 

Rihanna solli pak "citrus" me kombinimin zi dhe portokalli.

 

image
image
image

 

Paraqitje karizmatike patën edhe Katy Perry dhe Lady Gaga.

 

image
image
image image image image image image image

 

foto: Getty Images

image

 

Tiffany, miks nga Hungaria, Franca e Irlanda, kishte lindur dhe ishte rritur në Karolinën Jugore të SHBA-ve. Një nga pikat kulmore të karrierës së saj si modele ishte paraqitja për revistën 'Playboy'. Poashtu, ajo ka pozuar për një sërë brendesh si Seven Til Midnight, Shirley of Hollywood, Jvalentine e Elegant Moments. Është bashkëshorte e lumtur dhe në instagram ka hiç më pas se 1 milion ndjekës.

 

🌴🐚 @stevebitanga

A photo posted by Tiffany Toth (@tiffanytothxoxo) on

❤️🌴 @stevebitanga

A photo posted by Tiffany Toth (@tiffanytothxoxo) on

💚🐚🌴 @stevebitanga

A photo posted by Tiffany Toth (@tiffanytothxoxo) on

🌸🌹🌸

A photo posted by Tiffany Toth (@tiffanytothxoxo) on

image

 

Mbrëmë, Barcelona barazoi 1-1 me Atletico Madrid, rezultat ky që e çon në finale klubin katalan, prej rezultatit 2-1 nga xhiro e parë. Messi me këtë goditje nga gjuajtja e lirë, tmerroi portierin kundërshtar nga largësia!

 

 

© 2012 - 2017 Piskama.com
Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
www.fatcow.com