Piskama e dites
"AS NË ËNDËRRAT E MIJA MË TË ÇMENDURA, NUK DO TA IMAGJINOJA NJË JETË MË TË MIRË"

- Hugh Hefner, 9 Prill 1926 - 27 Shtator 2017
image

 

Mbrëmë, Barcelona barazoi 1-1 me Atletico Madrid, rezultat ky që e çon në finale klubin katalan, prej rezultatit 2-1 nga xhiro e parë. Messi me këtë goditje nga gjuajtja e lirë, tmerroi portierin kundërshtar nga largësia!

 

image

 

"Derby d'Italia" u zhvillua mbrëmë ku Juventus priti Interin në qytetin e bukur të Torinos. Juan Cuadrado me këtë super goditje vendosi rezultatin final 1:0.

 

image

 

Kompanitë e mëdha amerikane, për transmetim të reklamave të tyre gjatë finales së madhe të Super Bowl, paguajnë deri në $170.000 për sekond!

 

Më poshtë janë reklamat më të mira deri më tani, që do të shfaqen nëpër ekranet televizive amerikane.

 

SkillCon është konferenca vjetore e zhonglerëve, dhe talentëve të tjerë performues. Kjo është një video-përmbledhje me disa prej garuesëve më të mirë.

 

 

© 2012 - 2018 Piskama.com
Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
www.fatcow.com