Piskama e dites
Personi më i rrezikshëm është ai i cili dëgjon, mendon dhe vëzhgon.

- Bruce Lee
image

 

Gjyqtarja braziliane është bërë virale në internet gjatë 24 orëve të fundit pasi në fotot e publikuara shihet ajo duke vrapuar me fanellë të bardhë e të lagur. Edhe ekipet që po ndesheshin, nuk patën çare pa e shikuar, në fotografinë zyrtare para ndeshjes.

image
image

 

Denise Bueno quhet gjyqtarja atraktive, e cila edhe në Instagram po përfiton përcjellës të rinj - mbi 15.000

image
image

burimi: The Sport Bible

image

 

Modelja dhe instruktorja e fitnesit Haley Poston tërheqë klientelën saj përmes faqes online të palestrës "Barry's Bootcamp" që gjindet në Nashville, SHBA. Fotoseti i saj i ri mbanë emrin "Mbajtja e Sekreteve", ndërsa fotot janë realizuar nga Martin Murillo.

image
image image image image image image image

Mjeshtri i shkatërrimeve Giaco Whatever është bashkuar me operatorin profesionist të dronit Mr. Steele, të cilët i kanë montuar një shpatë të mprehtë dronit. Mr. Steele më pastaj fluturoi dronin me shpatë drejt disa pemëve e perimeve...

image

 

Ben Arga pati fituar "Ligue 1" katër herë me Lyon-in, pastaj kishte kaluar në Marseille ku poashtu kishte fituar ligën.

 

Në Angli shkëlqeu me Newcastle United para zënkës së tij me menaxherin Alan Pardew i cili e dha atë si huazim në Hull City, ku qëndroi vetëm deri në Dhjetor të vitit të kaluar.

 

Kthimi i tij në Francë, në ekipin Nice, sezonin e kaluar filloi me sukses duke shënuar 17 gola në 34 paraqitje të ligës atje. Kjo i dha mundësinë të kaloj në PSG ku dje shënoi këtë gol të bukur për klubin e kryetytetit francez.

 

© 2012 - 2017 Piskama.com
Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
www.fatcow.com