Piskama e dites
Personi më i rrezikshëm është ai i cili dëgjon, mendon dhe vëzhgon.

- Bruce Lee
image

 

Skejtborderët janë disa prej sportistëve më "cool". Kësaj radhe skejtborderi Chris Heck ka provudar diçka të re, të manovroj me gishtat e tij. Filmimet janë bërë nga kinematografi Sebastian Linda.

 

image

 

Kampioni i dy divizoneve në UFC, Conor McGregor dikur i takonte kategorisë pendël të UFC-së, kjo për shkak të peshës që kishte atë kohë. Këto janë luftërat kryesore me të cilat e shkatërroi dhe e la këtë divizion.

 

 

© 2012 -
Warning: date(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone. in /hermes/walnaweb07a/b1537/moo.piskamacom/controllers/ResponsiveController.php(147) : eval()'d code on line 339
2017 Piskama.com

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
www.fatcow.com