Piskama e dites
"AS NË ËNDËRRAT E MIJA MË TË ÇMENDURA, NUK DO TA IMAGJINOJA NJË JETË MË TË MIRË"

- Hugh Hefner, 9 Prill 1926 - 27 Shtator 2017
image

 

Rita vazhdon me paraqitjet e saja provokative, për brendin italian të të brendshmeve "Tezenis".

 

26 vjeçarja ka treguar format e mira, e veshur me të zeza.

 

Rita ka qenë fytyrë e kompanisë italiane gjatë vitit të kaluar dhe së fundmi ajo ka shpalosur koleksionin me emër të saj.

 

image
image
image
image

 

Për çiftin flitet se po kënaqen në një romancë së bashku.

 

Rita është parë në Abu Dhabi Grand Prix këtë vikend, derisa i dashuri i saj u detyrua të dorëzoj titullin e botës, pas humbjes së garës.

 

Piloti Hamilton, që pati një lidhje tetë vjeçare me Nicole Scherzinger, asnjëherë nuk e ka konfirmuar lidhjen, por ata janë parë shumë herë së bashku.

 

image
image
image
image

 

burimi: The Mirror

 

© 2012 - 2018 Piskama.com
Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
www.fatcow.com