Piskama e dites
"AS NË ËNDËRRAT E MIJA MË TË ÇMENDURA, NUK DO TA IMAGJINOJA NJË JETË MË TË MIRË"

- Hugh Hefner, 9 Prill 1926 - 27 Shtator 2017

"Bashkë me fotosetin nga Mario Testino për numrin e Janarit të revistës V, këngëtarja shpirtërore me sharm djallzor dhe një fytyrë engjëllore flet për debutimin e albumit, kontrollimin e frikës, dhe për rrugën e vështirë deri tek majat e sukesit"  - V Magazine

 

image

 

Dua Lipa ka bashkëpunuar me fotografin e njohur të botës së modës, italianin Mario Testino. Zt. Testino është një mjeshtër i fotografisë së modës, ai ka bashkëpunuar me top aktorët, këngëtarët, artistët e politikanët e botës. Është Dua Lipa dhe italiani Mario Testino që na e sjellin këtë fotoset të bukur artistik, i cili zyrtarisht i përket numrit të Janarit të revistës "V Magazine". 

 

Ndër të tjera, Dua flet edhe për jetën e saj, në intervistën e plotë në anglisht dhënë intervistës.

 

image
image
image
image

 

Dua, madje, ka postuar foto nga ky fotoset, në faqet e saja në Facebook dhe Instagram.

 

Pink dreams for @vmagazine shot by @mariotestino 💕✨

A photo posted by DUA LIPA (@dualipa) on

 

Asniher une s'deshta me t'lëndu ty,
o me t'lëndu ty.
Asnihere s'deshta me ti pa lotë n'sy,
o lotë n'sy.
Asnihere une s'deshta zemrën me ta thy
Jo zemrën me ta thy.
Gjithçka që ka ndodhë s'kom pasë qef me ndodhë
Amo tash u kry!
Premtova shumë, dështova n'fund
Krejt fjaltë e mia n'fund metën fjalë
Gabova unë, t'lëndova shumë
Shpresoj që ni ditë ki me ma falë
S'po du me kthy se mes neve kurgjo ska metë
Veç po du me t'thonë m'fal edhe me ecë.
E di, e di që kom gabu, e kuptoj edhe nëse fol keq për mu.
Shajëm, fyjëm, pshtyjëm.
Goditem fort!
Shpërthe me lot
Ti shprazu n’mu
Thujëm idiot!
Thujëm që s'jom burrë
As sjom kon kurr
Të paktën e di vet
Që ndërgjegja mvret
E mallkoj at moment
Besom që shpirti m'dhem
Po jo nuk ka problem
Se edhe kur um shanë unë ty t'kuptoj
Veç po du me t'thonë m'fal edhe po shkoj
Gjithçka që me ty e ndërtova
E prisha, vet unë fund i dhash
Gabova, e kuptova që tepër vonë o tash
Edhe masi që jena nda
Mrena n'shpirt unë gjith t'kom dashtë
Edhe masi që jena nda
Mrena n'shpirt unë gjith t'kom dashtë uuu(x2)
Se gjithçka u kry, u kry, u kry, u kry (x2)
Gjithçka që me ty e ndërtova
E prisha, vet unë fund i dhash
Gabova, e kuptova që tepër vonë o tash
Edhe masi që jena nda
Mrena n'shpirt unë gjith t'kom dashtë
Edhe masi që jena nda
Mrena n'shpirt unë gjith t'kom dashtë uuu(x2)
Se edhe kur um shanë unë ty t'kuptoj
Veç po du me t'thon mfal edhe po shkoj.

image

 

Suksesi i këngëtares së re sexy Niykee Heaton po vazhdon. Së fundmi, këngëtarja po vazhdon me koncertet e saja në SHBA të quajtur "Centerfold". Gjithashtu, ajo si çdo 22 vjeçare tjetër, bën edhe shumë 'selfie'. Për më shumë, Niykee ka paraqitje të madhe online. Faqja e saj në Instagram arrinë mbi 2 milionë përcjellës.

 

image
image image image image image image image image image image image
 

© 2012 - 2018 Piskama.com
Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
www.fatcow.com