Piskama e dites
"AS NË ËNDËRRAT E MIJA MË TË ÇMENDURA, NUK DO TA IMAGJINOJA NJË JETË MË TË MIRË"

- Hugh Hefner, 9 Prill 1926 - 27 Shtator 2017

Është publikuar në internet galeri e njohur në botë me loçka nga e gjithë bota, përfshirë modele, këngëtare, aktore dhe jo vetëm! "Girls They Just Wanna Have Fun" - galeria më e re!

image
image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image
image

 

Ajo ka vetëm 21 vjeç, ndërsa ka jetuar jetë të gjatë. Ajo dhe familja e saj e njohur, ia kanë dalur që të jenë në çdo cep të kulturës më të rëndësishme botërore.

 

"Kur i mbusha 20 vjeç, më kujtohet që ndjehesha si "Dreq, jam në të 20-at." Të gjithë më thonin se këto janë vitet më të mira të jetës. Jeto!" thotë ajo.

 

Në fotoset, modelja Jenner ka reklamuar veshëmbathje, aksesorë dhe make-up nga Dior Haute Couture, Tiffany & Co, Givenchy, Estée Lauder, Armani etj.

image
image
image
image
image
image
image
image

 

Gjyqtarja braziliane është bërë virale në internet gjatë 24 orëve të fundit pasi në fotot e publikuara shihet ajo duke vrapuar me fanellë të bardhë e të lagur. Edhe ekipet që po ndesheshin, nuk patën çare pa e shikuar, në fotografinë zyrtare para ndeshjes.

image
image

 

Denise Bueno quhet gjyqtarja atraktive, e cila edhe në Instagram po përfiton përcjellës të rinj - mbi 15.000

image
image

burimi: The Sport Bible

 

© 2012 - 2018 Piskama.com
Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
www.fatcow.com