Piskama e dites

"Unë jam kafez, në kërkim të zogut."


- Franz Kafka

image

 

Gjyqtarja braziliane është bërë virale në internet gjatë 24 orëve të fundit pasi në fotot e publikuara shihet ajo duke vrapuar me fanellë të bardhë e të lagur. Edhe ekipet që po ndesheshin, nuk patën çare pa e shikuar, në fotografinë zyrtare para ndeshjes.

image
image

 

Denise Bueno quhet gjyqtarja atraktive, e cila edhe në Instagram po përfiton përcjellës të rinj - mbi 15.000

image
image

burimi: The Sport Bible

image

 

Modelja dhe instruktorja e fitnesit Haley Poston tërheqë klientelën saj përmes faqes online të palestrës "Barry's Bootcamp" që gjindet në Nashville, SHBA. Fotoseti i saj i ri mbanë emrin "Mbajtja e Sekreteve", ndërsa fotot janë realizuar nga Martin Murillo.

image
image image image image image image image

Angelina Jolie u shfaq para kamerës për të lancuar parfumin e ri nga Guerlain, i cili është inspiruar nga aktorja. Parfumi mbanë emrin 'Mon Guerlain', dhe i dedikohet feminizmit të sotëm,

 

© 2012 - 2017 Piskama.com
Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
www.fatcow.com