Piskama e dites

"Unë jam kafez, në kërkim të zogut."


- Franz Kafka

image

 

Rita vazhdon me paraqitjet e saja provokative, për brendin italian të të brendshmeve "Tezenis".

 

26 vjeçarja ka treguar format e mira, e veshur me të zeza.

 

Rita ka qenë fytyrë e kompanisë italiane gjatë vitit të kaluar dhe së fundmi ajo ka shpalosur koleksionin me emër të saj.

 

image
image
image
image

 

Gigi, Bella dhe Kendall iu bashkuan modeleve veterane Alessandra Ambrosio dhe Adriana Lima për një paradë spektakulare në sfilatën më të rëndësishme të vitit 'Victoria's Secret Fashin Show' që u organizua mbrëmjen e së Enjtes në Grand Palais të Parisit.

 

image

 

Modelja ruse Irina Shayk sfiloi me bark të fryrë. Ajo prej kohësh është në lidhje me aktorin Bradley Cooper.

 

image
image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image

Modelja Mariana Coldebella ka mbuluar faqen e parë të revistës Harper's Bazaar, edicioni për Kili, në numrin e Tetorit. Mariana, pjesë e agjencisë 'View Management', është fotografuar nga Pedro Quintana.

 

image
image
image
image
 

© 2012 - 2017 Piskama.com
Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
www.fatcow.com