Piskama e dites

"NJERËZIT ME PASION MUND TA NDRYSHOJNË BOTËN PËR TË MIRË."


- Steve Jobs

image

 

Gigi, Bella dhe Kendall iu bashkuan modeleve veterane Alessandra Ambrosio dhe Adriana Lima për një paradë spektakulare në sfilatën më të rëndësishme të vitit 'Victoria's Secret Fashin Show' që u organizua mbrëmjen e së Enjtes në Grand Palais të Parisit.

 

image

 

Modelja ruse Irina Shayk sfiloi me bark të fryrë. Ajo prej kohësh është në lidhje me aktorin Bradley Cooper.

 

image
image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image

Modelja Mariana Coldebella ka mbuluar faqen e parë të revistës Harper's Bazaar, edicioni për Kili, në numrin e Tetorit. Mariana, pjesë e agjencisë 'View Management', është fotografuar nga Pedro Quintana.

 

image
image
image
image
 

© 2012 - 2017 Piskama.com
Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
www.fatcow.com