Piskama e dites
Personi më i rrezikshëm është ai i cili dëgjon, mendon dhe vëzhgon.

- Bruce Lee

Për linjën e re të televizorëve 4K, Sony Gjermani ka përgaditur këtë video promovuese të quajtur "Full Glitter" (Përplot Xixa).

 

Video është realizuar nga agjencioni DDB, Berlin.

 

Në këtë pllakë muzikore është kolona zanore e sagas filmike "Star Wars". Janë prodhuar një numër i kufizuar i këtyre pllakave, të cilat bartin edhe një sekret. Nëse i drejtohet një dritë pllakës, si hologram na shfaqet anija e njohur kozmike nga filmi "Star Wars".

 

Një anije kozmike udhëton në një planet të okupuar e të largët. Duke transportuar mijëra njerëz atje, gjatë udhëtimit ndodhë një problem në dhomat e gjumit, andaj dy udhëtarë zgjohen 90 vite më herët.

 

Film biografik për jetën dhe karrierën e reperit të viteve '90 Tupac Shakur, aka 2Pac. Filmi, më së shumti bën fjalë për periudhën e ngritjes në famë, deri tek vrasja e tij e dhunshme. Aktori Demetrius Shipp Jr. është i lindur për ta luajtur këtë rol!

 

image

 

Laura Izumikawa Choi është një nënë kreative! Ajo veshë të bijën e saj në kostume të ndryshme, derisa ajo është në gjumë dhe i bën fotografitë. Kostume të njohura nga karaktere të ndrysnme nga filmi, muzika, video-lojrat etj, njihen ndryshe si "cosplay".

 

image
image image image image image image image image image
 

© 2012 -
Warning: date(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone. in /hermes/walnaweb07a/b1537/moo.piskamacom/controllers/ResponsiveController.php(147) : eval()'d code on line 339
2017 Piskama.com

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
www.fatcow.com