Piskama e dites
Personi më i rrezikshëm është ai i cili dëgjon, mendon dhe vëzhgon.

- Bruce Lee

Ryan Gosling dhe Emma Stone luajn artistës që tentojnë mbijetesën në Los Angeles në filmin e ri të zhanrit mjuzikël "La La Land". Kolona zanore e filmit që mbanë emrin "City of Stars", është e kënduar nga vet aktori Ryan Gosling.

 

image

 

Për të gjithë adhuruesit e librave komik, dizajneri turk Burak Dogan ka krijuar rafte librash në forma të heronjëve të njohur. Modelet e krijuara janë me llogo të Superman, Wonderwoman, Captain America dhe SHIELD.

 

image
image
image

Filmi i ri "War Dogs" bën fjalë për dy tregtarë të ri armësh, luajtur nga Jonah Hill dhe Miles Teller, të cilët gjinden në telashe pasi fitojnë një kontratë nga qeveria amerikane për të pajisur trupat amerikane me armë në Afganistan. War Dogs fillon të shfaqet nëpër nikena prej 19 Gushtit, 2016.

 

image

 

Ish polici ushtarak Jack Reacher kthehet në kazermat e vjetra për t'u takuam me komandantin e ri. Por kur ai shkon atje, komandanti akuzohet për vrasje.

 

Filmi është i bazuar në librin me të njejtin emër nga autori Lee Child.

 

Filmi fillon të shfaqet nëpër kinema prej Tetorit 2016.

 

 

© 2012 -
Warning: date(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone. in /hermes/walnaweb07a/b1537/moo.piskamacom/controllers/ResponsiveController.php(147) : eval()'d code on line 339
2017 Piskama.com

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
www.fatcow.com