Piskama e dites

"Unë jam kafez, në kërkim të zogut."


- Franz Kafka

image

 

"Fillova vitin me këtë fotoset. Së fundmi kam ndryshuar përspektivën për shumë gjëra. Mos më keqkuptoni, unë ende mund të fotografoj fotoset sexy, kësaj radhe pak më butë. Gabrielle më kontaktoi vitin e kaluar por kur e takova mendova se do të ishte bukur sikur ta bënim fotosetin në bardh e zi.  Dhe ky projekt doli të jetë ndër më të mirët që kam bërë deri tani. - Martin Murillo.

 

image
image
image
image
image
image
image
image
image

"Bashkë me fotosetin nga Mario Testino për numrin e Janarit të revistës V, këngëtarja shpirtërore me sharm djallzor dhe një fytyrë engjëllore flet për debutimin e albumit, kontrollimin e frikës, dhe për rrugën e vështirë deri tek majat e sukesit"  - V Magazine

 

image

 

Dua Lipa ka bashkëpunuar me fotografin e njohur të botës së modës, italianin Mario Testino. Zt. Testino është një mjeshtër i fotografisë së modës, ai ka bashkëpunuar me top aktorët, këngëtarët, artistët e politikanët e botës. Është Dua Lipa dhe italiani Mario Testino që na e sjellin këtë fotoset të bukur artistik, i cili zyrtarisht i përket numrit të Janarit të revistës "V Magazine". 

 

Ndër të tjera, Dua flet edhe për jetën e saj, në intervistën e plotë në anglisht dhënë intervistës.

 

image
image
image
image

 

Dua, madje, ka postuar foto nga ky fotoset, në faqet e saja në Facebook dhe Instagram.

 

Pink dreams for @vmagazine shot by @mariotestino 💕✨

A photo posted by DUA LIPA (@dualipa) on

image

 

Kylie Jenner lë pak për imagjinatën në videon e re të publikuar, ku paraqitet edhe i dashuri i saj Tyga.

 

Videoja ishte e destinuar si dhuratë për Krishtlindje për botën, ndërsa është filmuar nga fotografja Sasha Samsonova.

 

 

© 2012 - 2017 Piskama.com
Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
www.fatcow.com