Piskama e dites
"AS NË ËNDËRRAT E MIJA MË TË ÇMENDURA, NUK DO TA IMAGJINOJA NJË JETË MË TË MIRË"

- Hugh Hefner, 9 Prill 1926 - 27 Shtator 2017

"Bashkë me fotosetin nga Mario Testino për numrin e Janarit të revistës V, këngëtarja shpirtërore me sharm djallzor dhe një fytyrë engjëllore flet për debutimin e albumit, kontrollimin e frikës, dhe për rrugën e vështirë deri tek majat e sukesit"  - V Magazine

 

image

 

Dua Lipa ka bashkëpunuar me fotografin e njohur të botës së modës, italianin Mario Testino. Zt. Testino është një mjeshtër i fotografisë së modës, ai ka bashkëpunuar me top aktorët, këngëtarët, artistët e politikanët e botës. Është Dua Lipa dhe italiani Mario Testino që na e sjellin këtë fotoset të bukur artistik, i cili zyrtarisht i përket numrit të Janarit të revistës "V Magazine". 

 

Ndër të tjera, Dua flet edhe për jetën e saj, në intervistën e plotë në anglisht dhënë intervistës.

 

image
image
image
image

 

Dua, madje, ka postuar foto nga ky fotoset, në faqet e saja në Facebook dhe Instagram.

 

Pink dreams for @vmagazine shot by @mariotestino 💕✨

A photo posted by DUA LIPA (@dualipa) on

image

 

Kylie Jenner lë pak për imagjinatën në videon e re të publikuar, ku paraqitet edhe i dashuri i saj Tyga.

 

Videoja ishte e destinuar si dhuratë për Krishtlindje për botën, ndërsa është filmuar nga fotografja Sasha Samsonova.

 

 

© 2012 - 2018 Piskama.com
Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
www.fatcow.com