Piskama e dites
Personi më i rrezikshëm është ai i cili dëgjon, mendon dhe vëzhgon.

- Bruce Lee

Automjete të dedikuara për sulme vetëvrasëse, të punuara nga militantët e ISIS, shfaqen për publikun në shtabin Federal të Policisë, pasi ishin konfiskuar në Mosul të Irakut.

image
image image image image image image image image image image

 

Foto: REUTERS

 

© 2012 -
Warning: date(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone. in /hermes/walnaweb07a/b1537/moo.piskamacom/controllers/ResponsiveController.php(252) : eval()'d code on line 336
2017 Piskama.com

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
www.fatcow.com