Piskama e dites
Personi më i rrezikshëm është ai i cili dëgjon, mendon dhe vëzhgon.

- Bruce Lee

Floyd Mayweather dhe Conor McGregor do të vizitojnë 4 qytete të mëdha për të promovuar duelin e shumëpërfolur të planifikuar për 26 Gusht.

 

Është kjo video e plotë nga konferenca për media në Toronto të Kanadasë.

 

© 2012 -
Warning: date(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone. in /hermes/walnaweb07a/b1537/moo.piskamacom/controllers/ResponsiveController.php(252) : eval()'d code on line 338
2017 Piskama.com

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
www.fatcow.com