Piskama e dites

"NJERËZIT ME PASION MUND TA NDRYSHOJNË BOTËN PËR TË MIRË."


- Steve Jobs

image

 

Dje, krahu i Stoke Cityt, shënoi këtë supergol në miqësoren kundër Bellorusisë. Goli u shënua në minutën e 9 dhe ky mbeti rezultat përfundimtar.

Kylie Jenner ka një buzëkuq të ri për të promovuar.


Dhe ajo ka gjetur mënyrë interesante për ta promovuar atë ditën e Enjte.

 

Në vend që fokusi të vihet në gojën e saj, 19 vjeçarja ka pozuar në të brendshme të zeza - e shtrirë të shtrat.

image

 

Jenner, e cila në Instagram ka mbi 94 milionë përcjellës, tashmë është në lidhje dashurie me reperin Travis Scot.

 

© 2012 - 2017 Piskama.com
Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
www.fatcow.com